lponet

Henkilöstö

lponet

LPOnet

 

Täällä on koko henkilöstön yhteystiedot.

Myyntitiimi

Asiakaspalvelu

Hanna Koistinen

Myymälä- ja asiakaspalvelupäällikkö

 

hanna.koistinen@lponet.fi
puh. 019 5058 421
matkapuh. 044 5058 421

Susanne Karvonen

Myynti / asiakaspalvelu

 

susanne.karvonen@lponet.fi
puh. 019 505 8414
matkapuh. 044 5058 414

Kasperi Nurmi

Myynti / asiakaspalvelu

 

kasperi.nurmi@lponet.fi
puh. 019 534 0028
matkapuh. 044 534 0028

Esa-Matti Vainio

Myynti / asiakaspalvelu

 

esa-matti.vainio@lponet.fi
matkapuh. 044 505 8423

Yrityspalvelu ja kenttämyynti

Henri Penttinen

Kenttämyyntipäällikkö

 

henri.penttinen@lponet.fi
puh. 019 505 8230
matkapuh. 044 505 8230

Jan-Erik Lind

Myyntipäällikkö, ICT-ratkaisut

 

jan-erik.lind@lponet.fi
puh. 044 505 8235

Markku Janhonen

Myynti, omakotitalot ja yritykset

 

markku.janhonen@lponet.fi
puh. 019 505 8401
matkapuh. 044 505 8401

Jyrki Sukanen

Myynti

 

jyrki.sukanen@lponet.fi
puh. 044 505 8221

Stefan Sjöholm

Myynti, omakotitalot ja taloyhtiöt

 

stefan.sjoholm@lponet.fi
puh. 019 534 0025
matkapuh. 044 534 0025

Markkinointi, tuotteistus ja myynnin tuki

Mats Åminne

Johtaja, myynti ja markkinointi

 

mats.aminne@lponet.fi
puh. 019 5058 211
matkapuh. 044 5058 211

Carita Danielsbacka

Markkinointisuunnittelija

 

carita.danielsbacka@lponet.fi
puh. 044 534 0026

Helena Fagerlund

Tuotepäällikkö

 

helena.fagerlund@lponet.fi
puh. 019 5058 220
matkapuh. 044 5058 220

Helmi Johansson

Myynnin taustatuki

 

helmi.johansson@lponet.fi
puh. 019 5058 413
matkapuh. 044 5058 413

Hallinto

Gustaf Forsberg

Toimitusjohtaja

 

gustaf.forsberg@lponet.fi
puh. 019 5058 250
matkapuh. 044 5058 250

lponet-pirjo-carina
Pirjo Pohjanheimo

Talouspäällikkö

 

pirjo.pohjanheimo@lponet.fi
puh. 019 5058 210
matkapuh. 044 5058 210

Carina Dahlqvist

Laskuttaja

 

carina.dahlqvist@lponet.fi
puh. 019 5058 419
matkapuh. 044 5058 419

Asennus ja verkkosuunnittelu

Asennus_ja_verkkosuunnittelu
Tommi Mäki

Verkkopäällikkö

 

tommi.maki@lponet.fi
puh. 019 5058 228
matkapuh. 044 5058 228

Toni Stenbäck

Verkkosuunnittelija

 

toni.stenback@lponet.fi
puh. 044 5058 253

Amanda Blomqvist 

Verkkosuunnittelija

 

amanda.blomqvist@lponet.fi
puh. 019 5058 234
matkapuh. 044 5058 234

Kim Taipale

Tietoliikenneasentaja

 

kim.taipale@lponet.fi
puh. 044 5058 233

Ville Kanerva

Tietoliikenneasentaja

 

ville.kanerva@lponet.fi
matkapuh. 044 5058 252

Toni Sillanpää

Tietoliikenneasentaja

 

toni.sillanpaa@lponet.fi
matkapuh. 044 5058 240

Petri Tenhonen

Tuotannon tuki

 

petri.tenhonen@lponet.fi
matkapuh. 044 5058 416

Tuotanto

lponet-tuotanto
Jani Alho

Tuotantojohtaja

 

jani.alho@lponet.fi
puh. 019 5058 217
matkapuh. 044 5058 217

Jonas Westerlund

ICT-asiantuntija

 

jonas.westerlund@lponet.fi
puh. 019 534 0027
matkapuh. 044 534 0027

Jussi Toivakka

ICT-asiantuntija

 

jussi.toivakka@lponet.fi
matkapuh. 044 5058 229

Toni Kopra

ICT-asiantuntija

 

toni.kopra@lponet.fi
matkapuh. 044 5058 212